Saturday, November 22, 2008

New Madagascar is here! :-)

Ani sa takto neda napísať názov, treba obrázok (viď trailery). Teda dá sa to prečítať ako Madagascar 2 - útek z Afriky (presnejšie útek Afrike), alebo Madagascar - útek do Afriky :-)
Prvý film ostal vo mne aj takým spôsobom, že na titulnú pieseň "I like to move it" sa ráno budím do práce, a tak si každý deň pripomínam ako sa rada hýbem, a to i trikrát, kým sa mi podarí vstať...:-)
Dúfam, že dvojka nesklame a predčí svojho predchodcu. Trailery vyzerajú sľubne......weeell, it looks like the penguins will be the best again... Nice...;-)

2 comments:

Lucka Bérešová (hudobníčka) said...

Jeeeej, už teším, kedy si to pozriem :)vyzera to rovnako dobre ako prva časť, samozrejme, ze tucniciky su najsamsuper. A este ten maly s velkymi ocami :)

ludmila said...

"We´ve lost engine one. And engine two is no longer on fire..."

"Thanks again for choosing Air Penguin.."

"Good landing boys, who says that penguin can't fly..."

"Problemo solved.."

"We should be up in running in, say, (počítadielko) 69 months..."

"Looks impressive, Kolowski, but would it fly..?"
"Yes, if we fold it... here... here... and here..."
"Nice..."


Tak som si zaspomínala na naše časy cestovných denníkov...:-) Ale neminula som všetko...:-)
Teším sa, samozrejme, aj na zvyšok filmu a ostatné postavy, nielen na tučniakov (ich hlášky sú skvelé, dúfam, že všetko nevyčerpali do upútavok a zvýšilo sa im aj na film). Z tej hlavnej štvorice sa mi najviac páčil Marty. Aspoň v jednotke bol skvelý. Zdá sa, že teraz tam viac priestoru dostanú ostatné postavy...